Новини » Політика 6 грудня, 2018, 20:57
Нардеп здивувався, чому візит Тимошенко до США збігся із сесійним тижнем
ZIK
ZIK

Депутату або лідеру опозиції краще планувати свої візити не в пленарні тижні. Ми маємо план роботи, і мажоритарники планують її в округах тоді, коли немає роботи в парламенті.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Гузь.

Коментуючи критичні зауваження голови фракції БПП Артура Герасимова про те, що сьогодні Юлія Тимошенко не голосувала за непродовження Договору про дружбу з Росією, пан Гузь сказав, що до неї можна по-різному ставитись, але це награна ситуація.

«Ми всі знаємо, що вона поїхала до США і це приватний візит. Я вважаю, що депутату або лідеру опозиції краще планувати свої візити не в пленарні тижні. Ми маємо план роботи, і мажоритарники планують роботу в округах тоді, коли немає роботи в парламенті. Якби ця поїздка, наприклад, була спланована на наступний тиждень, тоді б питань не було», – прокоментував народний обранець.

Щодо рішення про розірвання Договору про дружбу з РФ, пан Гузь вважає, що рішення правильне, але воно запізніле. Він сподівається, що Президент України продовжить вносити до парламенту пропозиції про розривання економічних, політичних і військових відносин із Росією.

«Я вважаю, що угоди з РФ повинні були бути розірвані ще в 2014 році, і немає в цьому нічого страшного. Ми не маємо зважати на позицію Росії. Загинуло 12 тисяч людей, забрали Крим і Донбас, чого нам ще лякатися?» – переконаний політик.

Водночас, щодо питання, чому це зроблено за декілька місяців до президентських виборів, пан Гузь зауважив, що відповідь очевидна. Петро  Олексійович веде свою кампанію на ура-патріотичних гаслах.

«Без сумніву, багато людей в країні не можуть не сприймати таких питань, як томос. Адже переважна більшість українців це підтримує. Але всі прекрасно розуміють, що це паралельний процес: Президент робить правильні речі, які плавно лягають на його виборчу кампанію», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, народні депутати підтримали президентський законопроект про припинення дії Договору про дружбу з Росією. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 20:54 :34