Новини » Регіони 6 грудня, 2018, 15:46
На Прикарпатті у тендері на будівництво амбулаторії переміг підрядник без досвіду

На Прикарпатті співробітники СБУ попередили неефективне використання державних коштів під час реалізації держпрограми з підвищення доступності та якості медичного обслуговування в Івано-Франківській області.

Про це сьогодні, 6 грудня, IA ZIK повідомили в прес-службі обласного управління СБУ.

Оперативники встановили, що один із структурних підрозділів ОДА оголосив тендер із закупівлі послуг для будівництва амбулаторій у сільських населених пунктах області на суму понад сорок мільйонів гривень. Під час перевірки документації переможця торгів правоохоронці виявили низку порушень законодавства та невідповідність умовам документації конкурсних торгів.

Співробітники СБ України, зокрема, задокументували, що підрядник надав недостатні дані щодо наявності необхідного досвіду і ресурсів для виконання передбачених робіт та не відповідає кваліфікаційним вимогам, що могло призвести до неефективного використання бюджетних коштів.

За фактами виявлених порушень СБУ поінформувала органи Державної аудиторської служби України.

За результатом перевірки Держаудитслужби тендерний комітет скасував результати публічних закупівель. Наразі заплановано проведення нових торгів.

Як повідомляла IA ZIK, на території Івано-Франківської області згідно з переліком проектів та заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, має бути збудовано 26 нових амбулаторій. Будуватися вони мають за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам.

Станом на 1 жовтня цього року роботи профінансовані на суму понад один мільйон гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 06:05 :57