Новини » Події 6 грудня, 2018, 12:23
На Київщині отруїлися 20 військовослужбовців
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

20 осіб із військової частини, що дислокується у м. Васильків Київської області, перебувають під наглядом лікарів Головного військового клінічного госпіталю через проблеми з травною системою.

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Як йдеться у повідомленні, 4 грудня о 16:30 до медпункту в/ч звернулися 12 військовослужбовців строкової служби зі скаргами на біль у шлунку, діарею, субфебрильну температуру.

Військовослужбовцям надали першу медичну допомогу та встановили попередній діагноз – гастроентероколіт.

5 грудня службові особи 10 Регіонального санітарно-епідеміологічного управління встановлювали причини цього: відібрали бактеріальні змиви, проби води та їжі у цій військовій частині.

Також було надано припис з приводу реєстрації випадків гострих кишкових інфекцій.

6 грудня санепідемологи приїжджали до військової частини в Василькові Київської області для проведення додаткових досліджень.

«Наразі під наглядом лікарів Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» перебувають 20 осіб. Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України забезпечується контроль щодо проведення службового розслідування за фактом захворювання військовослужбовців. За результатами розслідування буде здійснено відповідне реагування, а за наявності підстав винні посадові особи будуть притягнуті до передбаченої законом відповідальності», – заявили у прокуратурі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 08:04 :10