Новини » Економіка 6 грудня, 2018, 14:41
Міненерго: Ціна вугілля на державних шахтах зросте до 2800 грн за тонну
Фото: slovoidilo.ua
Фото: slovoidilo.ua

Міністерство енергетики та вугільної промисловості оголосило про планове підвищення ціни на вугілля для державних видобувних підприємств. Вартість за одну тонну збільшиться на 10,4% – до 2800 гривень за тонну. Це сума без ПДВ і витрат на транспортування. При цьому зазначається, що і це «істотно нижче» середньої собівартості видобутку на державних підприємствах.

Відповідний протокол наради від 30 листопада, на якому розглядалося це питання, оприлюднений на сайті міністерства.

У документі вказується, що підвищення ціни на вугільну продукцію забезпечить проходження осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. Також поліпшить стан державних вугледобувних підприємств і створить умови для сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Також зазначається, що запропонована ціна вугілля залишається істотно нижчою середньої собівартості видобутку вугільної продукції на державних шахтах України. Середня собівартість 1 тонни енергетичного вугілля державних вуглевидобувних підприємств за 10 місяців 2018 року склала 3217,1 грн за тонну.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Україна повинна нарощувати видобуток власного вугілля і пріоритетно його використовувати для потреб всього енергетичного комплексу, щоб не залежати від імпортних поставок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 07:38 :27