Новини » Економіка 6 грудня, 2018, 12:57
Львів і польський Люблін з’єднають залізничним сполученням влітку 2019 року
Швидкісний поїзд «Київ-Львів-Перемишль». Фото: УНІАН
Швидкісний поїзд «Київ-Львів-Перемишль». Фото: УНІАН

Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик заявив, що залізничне сполучення між Львовом і Любліном планують налагодити вже в 2019 році, при цьому оптимістичний сценарій передбачає запуск поїзда між двома містами вже у червні. Розглядається три варіанти реалізації цього проекту.

Про це польський міністр розповів, 5 грудня, на спільній прес-конференції з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, передає ЦТС.

Анджей Адамчик зазначив, що для реалізації проекту розглядаються три можливі варіанти: перший – з пересадкою пасажирів з вагонів українського поїзда в польський поїзд, другий – використання вагонів з автоматичною зміною ширини колії, третій – будівництво нових шляхів.

«На нашу думку, перший варіант найбільш вірогідний. І думаю, що цей потяг може бути вже в розкладі з червня 2019 року або найпізніше – взимку», – зазначив міністр інфраструктури Польщі.

У свою чергу міністр інфраструктури України додав: «Зараз сполучення Київ-Перемишль лідирує за кількістю перевезених пасажирів. Ми розширюємо географію перевезень між Україною та Польщею. Разом з польськими колегами працюємо над відновленням залізничного сполучення Перемишль-Мальховіце-Нижанковичі, а також Люблін-Львів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 00:11 :20