Новини » Події 6 грудня, 2018, 17:05
Кримський екс-прокурор судився через обвинувачення у державній зраді, та програв

Колишній прокурор з Криму Дмитро Лісовий, програв суд Генпрокуратурі, на яку поскаржився за список правоохоронців-«зрадників».

Про це інформує Українська правда.

Він подав позов про захист честі та спростування недостовірної інформації.

Екс-правоохоронцю не сподобалось те, що Генпрокуратура оприлюднила перелік своїх підлеглих, які перейшли на службу окупантів.

Лісовий вимагав видалити його фото та особисті дані, зазначені в цьому переліку, та заявити на телебаченні, що «інформація щодо нього як злочинця та зрадника є недостовірною».

Чоловік також посилався на брифінг заступника генпрокурора Юрія Луценка Анатолія Матіоса, який неодноразово називав кримських екс-колег «зрадниками» та «особами, які заслуговують на осуд».

Однак Верховний суд вирішив, що такі заяви Матіоса «є лише оціночним вираженням його особистих поглядів», «вираженням суб’єктивної думки і поглядів» і не підлягають спростуванню, «оскільки у демократичному суспільстві кожен має право на свободу вираження поглядів».

Щодо публікації списку прокурорів-«зрадників», суд зазначив, що скаржник Лісовий дійсно є підозрюваним у державній зраді.

Зокрема, він, за версією слідства, погодився на посаду так званого помічника прокурора міста Судака після окупації Криму.

Своїми діями чоловік нібито сприяв представникам Російської Федерації у проведенні підривної діяльності.

Суд підкреслив, що включення Лісового до переліку підозрюваних не означає, що його визнано злочинцем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 11:52 :43