Новини » Події 6 грудня, 2018, 15:38
КНДР розпочала будівництво нового об’єкту поряд із військовою базою, – CNN
Фото: EPA/FAZRY ISMAIL
Фото: EPA/FAZRY ISMAIL

Уряд КНДР проводить роботи з метою зміцнення і розширення військової бази, розташованої на півночі країни, на якій знаходяться ракети великої дальності, а також будує поруч з нею ще один об’єкт.

Це підтверджують ексклюзивні супутникові знімки, отримані телеканалом CNN.

«Супутникові знімки показують, що база залишається активною. Більше того, в останні роки КНДР значно розширила розташований поблизу об’єкт, який, як здається, є ще однією ракетною базою», – йдеться у доповіді Міддлберійського інституту в Монтерей.

Зазначається, що експерти інституту наразі остаточно не впевнені, чи застосовуватимуть новий об’єкт самостійно чи він буде частиною вже існуючої бази.

За інформацією CNN, неподалік від бази Yeongjeo-dong, яка «давно відома розвідці США», будують новий об’єкт, про який раніше не повідомлялося.

Отримані зображення вказують на те, що Північна Корея розпочала будівництво в 2017 році надзвичайно великого підземного об’єкту, і робота над ним продовжувалася станом на серпень 2018 року.

У цьому районі також нібито активно прокладають нові підземні тунелі, будують бункери і склади, де, імовірно, можна зберігати балістичні ракети.

Телеканал водночас вказує, що безпосереднє будівництво або розширення бази не є порушенням зобов’язань, які взяв на себе Пхеньян.

Як повідомлялося, уряд Північної Кореї приховав більше десятка стратегічних об’єктів, де можуть розташовуватися й обслуговуватися ракети, в тому числі балістичні, здатні досягти інших континентів. Про це йшлося в аналітичній доповіді Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 18:45 :03