Новини » Київ 6 грудня, 2018, 16:19
Кличко домігся результативного голосування щодо розриву договору із забудовником Осокорків
Фото: kiev.klichko.org
Фото: kiev.klichko.org

Депутати Київради підтримали в першому читанні рішення про розірвання договору оренди землі зі скандальним забудовником «Контактбудсервіс» на Осокорках.

Про це повідомляє прес-служба київського міського голови Віталія Кличка.

«Забудовник не почув ні міську адміністрацію, ні громадськість. Тому ми підтримали в першому читанні проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на Осокорках. Можливо, так забудовник зрозуміє, що не можна нехтувати інтересами громади, інтересами міста! Він ще має можливість до другого читання сплатити борги та почути громадськість. Якщо він цього не зробить, Київрада розірве договір остаточно», – підкреслив мер Києва.

Як повідомляється, протягом не більше, ніж 20 днів – між першим та другим читаннями – забудовник має можливість сплатити борги перед містом, припинити судитися з містом щодо зменшення орендної плати та досягти порозуміння з територіальною громадою щодо забезпечення необхідної інфраструктури та зелених зон у районі забудови на Осокорках.

Так, компанія-забудовник «Контактбудсервіс» виннна міському бюджету 65,6 мільйонів гривень за оренду землі. Якщо до кінця року забудовник не буде сплачувати борг, він зросте до 73 мільйонів гривень. Освоєння ділянки компанія мала розпочати ще до 2008 року. Проти забудови на Осокорках виступає громадськість, яка відстоює ініціативу «Екопарк», йдеться в повідомленні.

Також мер Києва під час розгляду на засіданні Київради питання про розірвання договору оренди з компанією «Контактбудсервіс» доручив відповідним підрозділам Київської міської державної адміністрації перевірити наявність земельних ділянок у столиці, які в оренді, але не використовуються забудовниками.

«Прошу підготувати протокольне доручення щодо перевірки наявності земельних ділянок, які зараз не використовуються забудовниками», – сказав Кличко.

Нагадаємо, у КМДА повідомили про демонтаж будівельного крану на місці скандальної забудови на Андріївському узвозі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 11:35 :29