Новини » Події 6 грудня, 2018, 22:24
Іван Вінник повідомив, коли варто очікувати посилення санкцій щодо Росії за морську агресію
ZIK
ZIK

Агресивні та провокативні дії російської армії сьогодні фіксують не тільки на Чорному й Азовському морях, а й в Балтиці, Атлантиці та Тихому океані.

Про це заявив народний депутат України Іван Вінник в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK.

Глядач програми зауважив, що проти Росії вже кілька років застосовуються санкції. Утім вона продовжує вести себе агресивно й дедалі більше стає нахабною. Тому, чи виходить так, що санкції не діють?

«Якщо пригадати історію, то Радянський Союз було зруйновано не внаслідок військових заходів, а через системну та послідовну холодну війну, санкції, інформаційну політику та дипломатію, що в комплексі було застосовано як форму м’якої сили щодо гігантської та ядерної держави СРСР. Те саме, у певній мірі, буде застосовано й до Російської Федерації, якщо вона не припинить свою агресивну політику не тільки щодо України, а й інших країн світу», – наголосив Іван Вінник.

Він зауважив, що агресивні та провокативні дії російської армії сьогодні фіксують не тільки на Чорному й Азовському морях, а й в Балтиці, Атлантиці та Тихому океані.

«Санкції вже коштують Росії 6% від ВВП, і цей процес тільки посилюється. Ми очікуємо, що в лютому буде проголосований пакет санкцій щодо ситуації в Керченській протоці. Також готуються санкції щодо чергового втручання у проміжні вибори в США», – повідомив Іван Вінник.

Як повідомляли, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що через агресивні дії в Керченській протоці Росія отримає кілька пакетів нових серйозних санкцій

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 20:50 :01