Новини » Політика 6 грудня, 2018, 21:46
Іван Вінник дав пораду щодо виявлення «п’ятої колони» серед українських політиків
ZIK
ZIK

Є провідні законодавчі ініціативи, які завжди мають на меті об’єднати парламент під час голосування. Проте певна група депутатів має сталу позицію не підтримувати все проукраїнське, а відтак дотримується російського порядку денного.

Про це заявив народний депутат України Іван Вінник в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK.

Україна в 2014 році, як зауважує гість програми, отримала повноцінну незалежність від російського впливу, і Путін це усвідомив, що навіть вдався до повноцінної агресії проти нашої держави як останньої спроби повернути Україну в зону впливу РФ. «Безумовно, це йому не вдалося зробити, і за це ми дякуємо і вітаємо наших воїнів у День Збройних сил України», – наголосив Іван Вінник.

Щодо впливу на виборчий процес в нашій державі, додає депутат, то Росія, очевидно, його здійснюватиме через певні політичні сили та кандидатів, які переконуватимуть, що з Росією потрібно миритися й шукати компроміс.

«Цього не буде! Українці – це свідома нація, і за останні 4-5 років ми пережили досить багато, незважаючи на постійні утиски та погрози ворога. Тому вибори відбудуться у 2019 році, і жодних фальсифікацій ніхто не допустить», – завив Вінник.

Депутат також пояснив, як можна ідентифікувати «п’яту колону» в українському політикумі, щоб виборці могли краще розібратися із запропонованими кандидатами.

«Є провідні законодавчі ініціативи, які завжди мають на меті об’єднати парламент під час голосування. Зокрема це соціальний захист військовослужбовців, виділення коштів на розвиток української армії, визнання Росії агресором, приєднання до НАТО – це очевидні об’єднавчі теми.

Проте певна група депутатів має сталу позицію не підтримувати все проукраїнське, а відтак дотримується російського порядку денного. Тому саме такі дії політиків мають стати маркером під час голосування за кандидатів на президентських і парламентських виборах», – підкреслив Іван Вінник.

Як повідомляли, під час засідання Тимчасової слідчої комісії щодо розкрадань в армії народний депутат України Іван Вінник заявив, що протягом 2004-2014 років Кремль змінював керівні документи ЗСУ та Генштабу, як хотів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:53 :45