Новини » Курйози 6 грудня, 2018, 16:31
Інопланетяни, можливо, вже відвідували Землю, але ми їх не помітили, – вчений NASA
Джерело: pixabay.com
Джерело: pixabay.com

Експерт НАСА Сільвано П. Коломбано заявив, що позаземні істоти, можливо, вже відвідували Землю і, можливо, так далеко вийшли за рамки людських технологій, що ми просто не в змозі їх виявити через брак знань.

Про це пише lifter з посиланням на Daily Mail.

Сільвано П. Коломбано з відділу інтелектуальних систем НАСА, вважає, що позаземне життя може сильно відрізнятися від людського життя, яке основане на вуглецю, а наше нинішнє мислення про позаземного життя занадто вузьке.

«Я просто хочу вказати на те, що інтелект, який ми могли б знайти, і який міг би знайти нас (якщо ще не знайшов), може бути побудований зовсім не вуглецевими організмами, такими як ми», – повідомив Коломбано на семінарі «Розшифровка чужої розвідки».

Він вважає, що чужорідне життя, можливо, вийшло далеко за рамки людських технологій і можливо, освоїла міжзоряні подорожі. До того ж, інопланетяни можуть бути надзвичайно крихітними супер-інтелектуальними сутностями.

«Технологічний розвиток нашої цивілізації почалося близько 10 тис. років тому, а зростання наукових методологій тільки в останні 500 років. Тому ми можемо припустити, що у нас може виникнути реальна проблема в прогнозуванні технологічної еволюції навіть протягом наступних тисяч років, не кажучи вже про мільйони років», – відзначив вчений.

Коломбано закликав фізиків взяти участь в «спекулятивній фізиці», заснованій на самих доказових теоріях, але «з деякою готовністю розширювати можливості щодо природи простору-часу і енергії» і «розглядати феномен НЛО, як гідний вивчення». Він також попередив, що радіохвилі можуть бути застарілими.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 18:29 :35