Новини » Політика 6 грудня, 2018, 21:23
Гузь: Чому після Революції Гідності не були відкриті справи через розкрадання в армії?
ZIK
ZIK

Я не є у команді Анатолія Гриценка, не буду за нього голосувати. Але я думаю, що всі ці речі будуть використовуватися і зараз використовуються для того, щоб зробити усе можливе, аби Гриценка у момент виборчої кампанії «прихлопнути».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Гузь, коментуючи заяву Івана Вінника, голови ТСК щодо розкрадань в армії.

Нагадаємо, голова ТСК щодо розкрадань в армії нардеп Іван Вінник заявив, що завданням Гриценка, Єханурова і Ващенка, коли вони були на посаді, було зменшити кількість бойової техніки ЗСУ, розпродати її за безцінь і скороти армію.

Нардеп Ігор Гузь, коментуючи заяву Вінника, зазначив, що за 20 років українську армію справді дерибанили і про це усі знали. Він підкреслив, що усі питання у цій ситуації треба ставити правоохоронцям.

«У мене є зауваження до правоохоронних органів нашої країни. Чому після Революції Гідності не були відкриті кримінальні справи і не були посаджені ті люди, які розкрадали армію? Це я кажу як член коаліції, а не опозиції. Чому ми не добилися, щоб ці люди сиділи?» – підкреслив народний депутат.

Він також прокоментував звинувачення на адресу Анатолія Гриценка в розкраданні армії: «Я не є в команді Анатолія Гриценка, я не буду за нього голосувати. Але я думаю, що всі ці речі будуть використовуватися і зараз використовуються для того, щоби зробити все можливе, аби Гриценка в момент виборчої кампанії «прихлопнути». Це одне із завдань. Мовляв, а давайте активізуємо болючу тему.

Я не знаю особисто, «розбазарював» Гриценко й інші чиновники армію чи ні, але я думаю, що ця ситуація матиме політичний підтекст.

ТСК попрацює ще півроку, але якщо завтра виникне ситуація, що всі ці речі будуть використовуватися проти одного чи іншого кандидата у президенти, щоби потушити його, знівелювати його підтримку – це буде неправильно й ненормально, коли ми важливі для країни речі переводимо в певне політичне русло», – прокоментував Ігор Гузь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 07:44 :43