Новини » Політика 6 грудня, 2018, 17:40
«Гриценки», «соломатіни» – це одне й те саме, – Пашинський
ZIK
ZIK

У звіті ТСК з розслідування фактів розкрадання у ЗСУ є «гучні» імена. Там ціла когорта. «Гриценки», «соломатіни» – це одне й те ж. Усе досліджено, журналістам були надані факти, конкретні цифри. Це не якісь розмови.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час включення з кулуарів ВРУ заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки й оборони Сергій Пашинський.

Сергій Пашинський повідомив, що Комітет ВРУ з питань національної безпеки й оборони вчора на засіданні прийняв рішення звернутися до профільного комітету Ради, щоб розробити зміни до закону, які дозволять притягнути до відповідальності людей за зниження боєздатності армії.

«Я вважаю, що це гірше, ніж вбивство, коли в 2014-му році ми були змушені голіруч зустрічати ворога», – сказав Пашинський.

Він додав, що у звіті ТСК з розслідування фактів розкрадання у ЗСУ з 2004 по 2017 рік є «гучні» імена.

Він також зазначив, що ТСК із розслідування фактів розкрадання у ЗСУ проситиме продовжити свою роботу, щоб встановити фінансові збитки.

«Але однозначно, що це мільярди доларів», – наголосив голова Комітету ВРУ з питань національної безпеки й оборони.

Також Сергій Пашинський зазначив, що всі партнери України вражені станом української армії і тим, що вдалося зробити лише за чотири роки. 

«Я дуже часто спілкуюся з військовими посадовцями НАТО, й окрім компліментів і гарячої підтримки я нічого не бачу», – додав Сергій Пашинський.  

Нагадаємо, голова ТСК із розслідування фактів розкрадання у ЗСУ Іван Вінник назвав імена людей, які наймасовіше розпродавали військову техніку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 08:34 :49