Новини » Політика 6 грудня, 2018, 3:10
Гриценко зізнався про житло в Голосієві й дачу в Конча-Заспі
ZIK
ZIK

На початку 90-х років дружина працювала в агентстві France-Presse і мала зарплату 1,5 тисячі доларів. Тому в неї було достатньо коштів, щоб придбати дачу в Конча-Заспі.

Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

«Коли у 2005 році я став міністром, то на нашій дачі побувало три всеукраїнські канали. Вони все бачили, і їм чітко було сказано, що дача в Конча-Заспі була придбана ще у 2003 році. Тобто коли тільки через два роки я став міністром, то одразу ж задекларував це майно, і робив це протягом наступних років», – підкреслив Анатолій Гриценко.

Натомість, за словами лідера партії, так звані політичні опоненти зараз створюють фейки і переконують, що житло було куплене на вкрадені за час роботи в уряді гроші, а потім переписане на дружину.

«Коли я одружився, то моя дружина вже жила у квартирі на Голосієві кілька десятків років. Натомість все своє майно я залишив двом дітям і колишній дружині. Щодо придбаної дачі, то на початку 90-х років дружина працювала в агентстві France-Presse і мала зарплату 1,5 тисячі доларів. Тому в неї було достатньо коштів, щоб купити дачу в Конча-Заспі», – пояснив Анатолій Гриценко.

Як повідомляли, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що п’ятеро нападників на претендента в президенти України Анатолія Гриценка впізнані й затримані Національною поліцією, а ще щодо 12 осіб будуть прийняті процесуальні рішення.

Читайте також: Смешко: Замість того, щоб розкрити світові злочини РФ, ми обміняли цінного свідка на сина Гриценка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 08:21 :30