Новини » Світ 6 грудня, 2018, 23:00
Франція й Німеччина пропонують «відкуплятися» від мігрантів

Франція та Німеччина пропонують, щоб держави ЄС, що відмовляються приймати шукачів притулку у рамках механізму розподілу біженців, могли отримати право не розміщувати їх на своїй території, заплативши кошти у бюджет ЄС.

Про це повідомляє Reuters.

«Уряди держав Європейського Союзу, що відмовляються прийняти біженців, зможуть заплатити кошти за звільнення від системи розподілу мігрантів. Таке запропонували представники Франції та Німеччини у четвер, прагнучи припинити тривалу суперечку всередині ЄС щодо міграції», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що уряди країн ЄС все ж будуть зобов’язані приймати шукачів притулку з інших країн спільноти, але винятки можуть бути зроблені, якщо держава вживатиме «альтернативні заходи солідарності». Мається на увазі можливість сплати коштів в бюджет ЄС чи оплати проектів розвитку в Африці.

Цей крок покликаний припинити розбіжності, що виникли між країнами, що готові приймати біженців – як Німеччина та Франція та тими, що відмовляються це робити – Угорщина, Словаччина.

Згідно з документом, який потрапив у розпорядження Reuters, країни, що прийматимуть біженців на виїзді (Італія, Греція), відповідатимуть за них протягом восьми років, а не десяти, як пропонував Берлін на початку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 15:02 :45