Новини » Політика 6 грудня, 2018, 19:46
Директор «Дому вільної Росії» висловився з приводу припинення дії Договору про дружбу
ZIK
ZIK

Оскільки договір буде денонсований повною мірою, то це більше публічний, ніж практичний крок чинної влади.

Таку думку висловив директор «Дому вільної Росії» Григорій Фролов у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Цей договір кілька років був лише атрибутом, а не картою задля врегулювання окремих питань чи конфліктів. Утім протягом досить довгого часу Президент говорив про те, що денонсація договору відбудеться не повною мірою.

Мали б зберігатися положення, які дозволять Україні позиватися до Росії щодо збитків, які були заподіяні в Криму й на Донбасі. Але оскільки договір буде денонсований повною мірою, то це більше публічний, ніж практичний крок», – вважає Григорій Фролов.

На думку експерта, зараз, перед виборами, починається нова фаза інформаційної війни між Росією та Україною. А тому розірвання договору було не зовсім правильним кроком.

«Важливий чи неважливий цей документ, але денонсація такого великого договору – це, передусім, крок до того, щоб переглянути усі відносини з Російською Федерацію та, можливо, підписати нові. Адже так чи інакше, але бодай якість контактами між країнами відбуваються, зокрема економіки обох країн значно залежать одна від одної», – визнав Григорій Фролов.

Нагадаємо, народні депутати підтримали президентський законопроект про припинення дії Договору про дружбу з Росією. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 21:10 :54