Новини » Політика

Заступник генпрокурора, підхіхікуючи з міністром Януковича, домовлявся про «злив» справи, – Найєм

ZIK

Нещодавно з’явилася інформація, що в заступника генпрокурора Євгена Єніна є квартира, яку той начебто переписав на батька.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK повідомив народний депутат України Мустафа Найєм.

Нардеп, відповідаючи на запитання глядачів щодо діяльності заступника генерального прокурора України Євгена Єніна, заявив, що «пан Єнін їздив домовлятися про «злив» кримінальної справи пана Ставицького», і цю розмову було записано.

«У цій розмові Ставицький, наприклад, каже про те, що «от ви знаєте, у Мустафи десь є квартира». І пан Єнін, підхіхікуючи разом з іншим заступником генерального прокурора, каже: а ви дайте нам цю інформацію, покажіть квартири. І в мене тут виникає два питання. По-перше, у мене немає квартири. По-друге, сам факт, що пан Єнін, підхіхікуючи разом з міністром пана Януковича, розмовляючи, домовляючись про «злив» справи, вимагає такі документи, а потім нічого з цим не робить, доводить, що ця людина – злочинець. Ця людина – безпринципна взагалі. Понад те, якщо в нього є така інформація, він мав би почати кримінальне провадження. Він його не почав», – заявив Мустафа Найєм.

Гість програми додав, що нещодавно з’явилася інформація про квартиру самого заступника генпрокурора Єніна, яку той начебто переписав на батька: «Якісь такі історії незрозумілі і брудні».

Мустафа Найєм додав, що у справі щодо його побиття один із нападників втік за кордон, проте заступник генпрокурора нічого не зробив, щоб оголосити людину в розшук: «Більш того, хамовито відповідає у Фейсбуці. Я сподіваюся, що ця людина не залишиться у прокуратурі. Хоча в мене є інформація, що саме він мав би зайняти посаду генерального прокурора або виконувача обов’язків, якби пан Луценко пішов у відставку, як обіцяв».

Мустафа Найєм додав, що в справі активістки Катерини Гандзюк саме Євген Єнін займатиметься тим, щоб повернути одного з підозрюваних у цій справі, кримінального авторитета, який нині перебуває у Домініканській Республіці.

Нагадаємо, наприкінці вересня стало відомо, що через екстрадицію до Росії уродженця Інгушетії Тимура Тумгоєва заступника генпрокурора Євгена Єніна відсторонили від виконання обов’язків.

19 листопада Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що й не збирався усувати від роботи на час розслідування свого заступника Євгена Єніна, який підписав документи про екстрадицію з України в Росію інгуша Тимура Тумгоєва.Loading...