Новини » Регіони 5 грудня, 2018, 12:12
Закарпатські депутати проситимуть Порошенка скасувати підвищення ціни на газ

На розгляд депутатів підготовлено проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо негайного зупинення дії постанови Кабінету міністрів України про підвищення ціни на газ для населення», адресоване Президенту України Петру Порошенку.

Як ідеться в документі обласних обранців, об’єктивна вартість українського газу – від 1500 до 2000 гривень за тисячу кубометрів. Навіть існуюча до 19 жовтня 2018 року ціна для українців (6957 гривень за тисячу кубометрів) у 3,5-4,5 раза більше за оголошену експертами. Відтак, яке економічне обґрунтування дозволило уряду в чергове підвищити ціни на газ для населення?, – інформує прес-служба облради.

Відповідно до п.15 ст.106 Конституції України Президент України зупиняє дію актів Кабінету міністрів України з мотивів невідповідності  Конституції з одночасним зверненням до Конституційного суду України щодо їх конституційності.

«Враховуючи вищевикладене, вимагаємо від Президента України виконати конституційний обов’язок перед громадянами країни і зупинити дію постанови Кабінету міністрів України від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо скасування вказаної постанови Кабінету міністрів України», – наголошується у проекті звернення, яке планується прийняти під час пленарного засідання 13 сесії облради, що відбудеться 13 грудня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 14:40 :48