Новини » Політика 5 грудня, 2018, 21:07
В УКРОПі визначилися із кандидатом у президенти
Кандидат у президенти від партії УКРОП Олександр Шевченко.
Кандидат у президенти від партії УКРОП Олександр Шевченко.

У Києві пройшов XVI з’їзд «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». 5 грудня політсила оголосила підсумки президентських праймеріз. Переможцем внутрішньопартійних перегонів став народний депутат Олександр Шевченко.

Його програму підтримала більшість однопартійців.

«Головні тези моєї програми – це безумовно відповідальність чиновника, закон про імпічмент президента, закон про відповідальність будь-якого депутата або ж чиновника. Я за те, щоб люди звичайною простою процедурою могли відкликати будь-якого злочинця, або невідповідального чиновника, або, наприклад, ту людину, яка не виправдала надію і довіру громадян», – повідомив Олександр Шевченко кореспонденту телеканалу ZIK, який вів трансляцію події.

Він зазначив, що народ потребує допомоги міжнародної спільноти, аби допомогли повернути гроші українських корупціонерів, бо інакше, за його словами, ми не зможемо сплатити наші борги.

Партія УКРОП висунула свого кандидата у президенти
Партія УКРОП висунула свого кандидата у президенти

Зазначимо, що «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» першим з-поміж політичних партій в Україні провело публічну процедуру президентських праймеріз. Внутрішньопартійні перегони стартували ще у березні. Фінальна частина розпочалася 28 вересня в Луцьку, а завершилася 18 листопада в Києві. Упродовж цього часу претенденти презентували власні програми в усіх областях.

Фото: УКРОП
Фото: УКРОП

Загалом участь у внутрішньопартійних перегонах взяли 26 регіонів. Однопартійці свого фаворита обирали шляхом голосування. Олександра Шевченка підтримали у 24 регіонах, ще у двох перемогла Оксана Тунік-Фриз.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 02:05 :25