Новини » Регіони 5 грудня, 2018, 17:23
У Рівненській ОДА провели духовний ранок

Традиційний IV духовний ранок на тему «Інклюзивне суспільство. Ісус лікує рани душі» проведено 5 грудня у Рівненській облдержадміністрації.

Як повідомили власкору IA ZIK у прес-службі Рівненської ОДА, захід проведено за сприяння Рівненської обласної ради Християнських церков, за участю керівництва обласної адміністрації та обласної ради, релігійних організацій області, депутатів обласної ради, Рівненської міської ради, керівників соціальних центрів.

«Зараз ми живемо в часи випробувань, саме тому сьогоднішній духовний ранок ми присвятили питанню інклюзії. Нещодавно Президент провів Всеукраїнську нараду, де презентував нові будівельні норми із інклюзивними вимогами. Сучасність, комфортність і доступність – ось такі гідні умови повинні мати люди з інвалідністю. Адже вони – важлива частина нашого суспільства, і вони повинні відчувати це не тільки на словах, але й у діях», – цитує прес-служба Рівненської ОДА очільника області Олексія Муляренка.

До заходу долучилися ветеран АТО, учасник боїв за Луганський аеропорт, чемпіон IV Ігор Нескорених у змаганнях зі стрільби з лука у командному заліку 2018 року у Сіднеї Андрій Усач, а також майстер спорту з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату Віталій Попок.

На духовному ранку спортсмени поділилися думками з приводу побудови суспільства рівних можливостей важливості інклюзії у наш час.

Наступний такий захід, за інформацією прес-служби Рівненської ОДА, запланований на січень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:08 :51