Новини » Світ 5 грудня, 2018, 16:38
Сєрова: Через протести у Франції Макрон може включитися в український процес

У президента Франції Еммануеля Макрона зараз великі проблеми в середині держави. Щоб їх нівелювати він може почати вирішувати міжнародні питання. Зокрема – між Україною та Росією.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловила політичний консультант Ірина Сєрова.

«У Франції гіпертрофовані демократичні традиції. Вони є не дуже адекватними до тієї ситуації, що відбувається у них в країні через масові протести. Хоча французи завжди невдоволені владою. Тому будь-який політик, який приходить керувати, починає їм не подобатись. Так сталося і з Олландом та Саркозі, які дуже стрімко втратили свої рейтинги», – сказала Сєрова.

Вона вважає, що міжнародна політика для Макрона може стати порятунком. Адже таку тактику застосовував вже не один європейський лідер.

«У Макрона є проблеми всередині держави. Тому цілком на часі може стати міжнародна політика. Адже, він зможе таким чином показати, що Франція потужна і велика країна. Він, навіть, може активно включитися у процес, пов’язаний із Україною та війною з Росією. Бо подібну тактику застосовувала і Меркель», – розповіла політконсультант.

Звісно, що французи можуть, це оцінити позитивно. На її думку, все залежить лише від того, як Макрон це подасть.

«Все залежатиме від того, наскільки елегантно Макрон подаватиме міжнародну політику. Адже, французи великі націоналісти і через гордість за країну, можуть дуже швидко забути про економічні аспекти. Саме на хвилі ура-патріотизму, вони можуть підняти його рейтинг. Але не обов’язково, що так станеться», – зазначила Сєрова.

Нагадаємо, у французському Марселі померла 80-річна жінка, якій під час акцій протесту у голову влучила каністра зі сльозогінним газом. Люди протестують проти податку на пальне уже три тижні у вихідні дні.

Також у понеділок французькі водії швидкої допомоги вийти на протест проти низки реформ системи соціального забезпечення та охорони здоров’я, які, як вважають водії, можуть негативно вплинути на їхні послуги. Зміни, що вплинуть на водіїв швидкої допомоги, є частиною програми реформ президента Франції Еммануеля Макрона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 14:39 :19