Новини » Політика 5 грудня, 2018, 17:35
Президент: Із 1 січня воїн-контрактник першого року служби буде отримувати від 10 000 грн
ZIK
ZIK

На потреби війська та особового складу держава витрачає значно більше, ніж 5% від ВВП.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко на церемонії, що транслював телеканал ZIK, нагородження військовослужбовців Збройних сил України напередодні Дня української армії.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб окуповані агресором українські території були звільнені політико-дипломатичним шляхом, але він буде успішним тільки тоді, коли ми матимемо сильну, надійну та професійну армію.

Війську потрібна сучасна потужна зброя, яка захистить Україну від будь-якого агресора та зупинить напад. Саме тому на потреби війська держава витрачає значно більше, ніж 5% від ВВП», – підкреслив Порошенко.

Президент зауважив, що задоволений рівнем бою, який демонструють учасники військових маневрів, а також відзначив командирів, які здатні якісно планувати й ефективно управляти підпорядкованими підрозділами в різних видах бою.

«Зараз організовується планове постачання новітніх і модернізованих зразків озброєння та військової техніки в район ООС. Створено потужний резерв збройних сил, який закріплений за військовими частинами, а тому в умовах необхідності готовий негайно стати в стрій і захищати країну.

Після прийняття мною рішення про введення воєнного стану, ми неодноразово спостерігаємо у військкоматах, коли резерв першої черги вимагає збільшення квот. Тобто бажання захищати країну висловило набагато більше резервістів, ніж передбачено квотами військкоматів – це нова країна і нова армія!» – наголосив Президент України.

Верховний головнокомандувач також підкреслив, що реформування збройних сил і поступове наближення до стандартів армій країн НАТО, надходження нових зразків озброєння та військової техніки значно розширили бойову спроможність ЗСУ.

«Держава й надалі робитиме все можливе для покращення забезпечення українського війська сучасною модернізованою технікою та озброєнням. Також відбуваються зміни і в соціальному забезпеченні воїнів.

Зокрема по всій Україні проходить будівництво гуртожитків поліпшеного планування для військових-контрактників у містах постійної дислокації бойових військових частин ЗСУ. З наступного року приблизно на 30% буде збільшений розмір грошового забезпечення військового. Відтак з 1 січня контрактник першого року служби отримуватиме більш як 10 тисяч гривень», – заявив Петро Порошенко.

Як повідомляли, Президент України Петро Порошенко вважає за потрібне запросити кораблі НАТО в Азовське море.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 12:03 :05