Новини » Регіони

На Рівненщині скажений кіт накинувся на чоловіка

Випадок сказу кота зареєстровано в Корецькому районі.

Про це власкору IA ZIK повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби у Рівненській області.

Напередодні до служби державної ветеринарної медицини Корецького району в телефонному режимі надійшла інформація від голови Іванівської сільської ради про загибель кота. При виїзді на місце події спеціалістам ветеринарної медицини стало відомо, що домашній кіт жительки села Іванівка почав проявляти агресивну поведінку та наніс подряпини її чоловіку, який після цього убив кота.

Спеціалісти держветмедицини Корецького району відібрали патматеріал від трупа тварини та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження. Труп тварини спалено.

На території неблагополучного щодо сказу пункту проводяться заходи згідно з Інструкцією «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». Спеціалістами Держпродспоживслужби і державної ветеринарної медицини району вивчаються можливі контакти хворого кота з іншими людьми та тваринами, проводиться вимушена дезінфекція та щеплення тварин проти сказу.

Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації щодо відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень щодо сказу. Складений план заходів з локалізації і ліквідації захворювання.

Як ми вже повідомляли 27 листопада, на Рівненщині безпритульний скажений кіт покусав двох людей.Loading...