Aнонси

усі анонси

Гриценко прокоментував невдалі спроби об’єднання з іншими політсилами

ZIK

3 березня 2017-го року, коли за одним столом сиділи Садовий, Саакашвілі, Гацько, я прийшов туди з пропозицією, що ми закриваємо партію «Громадянська позиція» та об’єднуємося навколо того, хто має найбільше шансів. Але на той момент була така ідея, що вибори ще далеко, тому нехай кожен пройде свій шлях, нехай народ кожного побачить, а коли прийде час, ми приймемо мудре, переможне рішення. Як на мене, цей час прийшов.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Анатолій Гриценко, відповідаючи на питання ведучої, чому йому не вдалося об’єднатися з іншими політичними силами, зазначив, що те, що сьогодні немає результату об’єднання – це прикрість для країни.

«Цей процес є важливим, бо ціннісна база одна. Тому він не зупиняється. От сьогодні була зустріч із Чумаком і Безсмертним, вчора – з Катеринчуком, завтра Безсмертний поїде до Садового», – розповів Анатолій Гриценко.

А відповідаючи на питання ведучої, на чому політики не можуть зійтися, щоб об’єднатися, Анатолій Гриценко зазначив, що не може відкрити цю «кухню».

«Я хочу, щоби був успіх. Ви можете задати мені п’ять разів одне й те саме питання, але лихого про партнерів я не скажу», – підкреслив Гриценко.

Він заявив, що готовий до об’єднання з іншими політсилами вже давно.

«Ще 3 березня 2017-го року, коли за одним столом сиділи Садовий, Саакашвілі, Гацько, я прийшов туди з пропозицією. Тоді рейтинг Садового був удвічі вищий. Зрозуміло, що об’єднуватися треба навколо того, хто має найбільше шансів. Я пропонував, що ми закриваємо партію «Громадянська позиція», з мого боку знімаються усі претензії, пішли працювати разом. Це щиро, правильно й чесно», – наголосив політик.

Та чому не вдалося об’єдналися тоді, Гриценко пояснив так:

«На той момент була така ідея, що вибори ще далеко, тому нехай кожен пройде свій шлях, нехай народ кожного побачить, а коли прийде час, ми приймемо мудре, переможне рішення. Як на мене, цей час прийшов», – акцентував лідер «Громадянської позиції».

Нагадаємо, в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK співголова партії «Демократичний альянс» Василь Гацько заявив, що союз «Демальянсу» та «Самопомочі» – це лише перший крок. Він запевнив, що цей союз буде ширшим. «Там буде і «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, й ініціатива Вакарчука, й інші політичні сили та політики, які ще не залежні від олігархату».

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

програми телеканалу ZIK

Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19
Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19 HARD з Влащенко
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019 Політика
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19 HARD з Влащенко
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко  у програмі
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко у програмі "Кожен з нас президент" | 18.11.19 Кожен з нас президент