Новини » Світ 4 грудня, 2018, 10:25
Жодних будинків та автівок: Китай закликає припинити дарувати дорогі весільні подарунки
Весілля в Китаї. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Весілля в Китаї. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Китайський уряд вирішив провести реформування весільної індустрії, закликавши відмовитися від дарування коштовних подарунків.

Міністерство цивільних справ закликало припинити «вульгарні весільні практики», такі як дарування дорогих весільних подарунків, проведення шикарних церемоній та оплату високого викупу за наречену, – інформує видання The Guardian.

Під час конференції, присвяченій весільній реформі, представники міністерства заявили, що весілля повинні відображати цінності та цілі країни. Чиновники називають існуючу весільну практику відображенням «процвітаючого культу грошей».

Ці зміни найбільше спрямовані на сільські території, де витрати на весілля зросли протягом останніх двох десятиліть. Чиновники відзначають, що місцеві комітети, які керують весіллями та похоронами у сільській місцевості, закликатимуть дотримуватися певного весільного етикету.

Після десятиліть жорсткого контролю за чисельністю населення, що призвело до того, що чоловіків на 30 млн більше, ніж жінок, попит на жінок значно більший, що, своєю чергою, збільшує суму викупу за наречену.

Ціни на наречених у сільській місцевості часто у десятки разів перевищують річні доходи тих, хто їх платить. Сім’ї нареченої можуть вимагати не просто готівку, а ювелірні вироби, автомобілі, будинки тощо.

Ціни на наречену, важливі для статусу обох сімей, можуть бути дуже навіть конкретними. У провінції Шаньдун у 2016 році сім’ї наречених вимагали золоті кільчики, золоте намисто, будинок, автомобіль та 150 050 юанів ($ 21 500), сплачених у конкретних купюрах.

Місцеві органи самоврядування протягом багатьох років намагаються стримати ціни та витрати на весілля. Цього року, починаючи з грудня, у провінції Цінхай, де ціни на наречених можуть сягнути понад 100 000 юанів, влада запровадила максимальну межу викупу у 60 000 юанів.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 17:13 :50