Новини » Політика

Усі кораблі прикордонників у повній бойовій готовності, – Держприкордонслужба

Катер Морської охорони ДПСУ в Маріуполі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Усі кораблі і катери Державної прикордонної служби України приведені в повну бойову готовність.

Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав під час інтерв’ю одному із телеканалів, відповідаючи на запитання про те, як змінилася робота Морської охорони прикордонного відомства, повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Усі кораблі і катери Держприкордонслужби приведені в повну бойову готовність. Практично весь плавсклад знаходиться сьогодні в морі», – розповів він.

Цигикал зазначив, що з 1 грудня введено в штат управління Морської охорони. Раніше морські прикордонні загони входили в склад сухопутних регіональних управлінь.

«Щоб об’єднати зусилля, ми створили морське регіональне управління», – зазначив очільник прикордонного відомства.

Він додав, що українські прикордонники здійснюють супроводження суден в акваторії Азовського моря, попереджають рибалок і капітанів інших суден, які проходять Керченську протоку, про те, що щодо них можуть бути застосовані певні режимні заходи з боку Російської Федерації.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 російський спецназ захопив три військові українські кораблі в Азовському морі. 26 листопада 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про затвердження Указу Президента України Про введення воєнного стану в Україні» на 30 днів у десяти областях.

Loading...