Новини » Львів 4 грудня, 2018, 9:59
У Старому Самборі відкрили музей просто неба зі скульптурами-оберегами
У Старому Самборі відкрили музей просто неба зі скульптурами-оберегами
У Старому Самборі відкрили музей просто неба зі скульптурами-оберегами

У Старому Самборі відкрили музей сучасної скульптури просто неба, який реалізовано за фінансової підтримки Українського культурного фонду, в межах проекту «Обереги України.

Про це ІА ZIK повідомили у Старосамбірській міській раді. 

Три скульптури з металу було встановлено на Посаді Горішній. В наступному році тут заплановано зробити парк відпочинку. Виконавець цього проекту – Маріупольська організація Національної спілки художників України, головний партнер з організації та співфінансування – громадська організація «Колегіум Анни Ярославни Схід», партнери проекту Маріупольська та Старосамбірська міська рада. 

Проект реалізується у містах Маріуполь Донецької області та Старому Самборі Львівської області.

Ці два міста є прикордонними на сході та заході нашої держави, відстань між якими більш ніж півтори тисячі кілометрів. Впродовж місяця відомі митці з різних регіонів України працювали з маріупольським металом, створюючи міські скульптури – арт-об’єкти для облагородження громадського простору. Металеві інсталяції, виготовлені у Маріуполі, символізують обереги, які, завдяки своїм захисним властивостям, роблять країну невразливою до загроз, приносять мир та щастя, розповіли у міськраді 

У Старосамбірській міській раді подякували маріупольським скульпторам за їхню роботу, підтвердили співпрацю у наступному 2019 році та наголосили про важливість проекту, який закріплює українські культурні традиції у монументальних витворах мистецтва, пропагує вподобаня та цінності українства, відроджує самобутність українського народу. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 12:26 :03