Новини » Регіони 4 грудня, 2018, 13:46
У Чернівцях справу про підкуп виборців передадуть до іншого суду

У Чернівцях справу щодо підкупу студентів на місцевих виборах 2015 року, в якій підозрюваним є депутат міськради Ростислав Білик, передадуть до іншого суду.

Про це повідомляє Громадянська мережа Опора у соцмережі.

Суд змінено через те, що протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями нового призначення не відбулося, бо не вистачає потрібної кількості суддів у Шевченківському суді для розподілу справи.

28 листопада 2018 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Чернівецького апеляційного суду розглянула на відкритому судовому засіданні подання голови Шевченківського районного суду Чернівців Петра Мамчина про визначення підсудності справи, щодо Ростислава Білика, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 160 КК. У поданні зазначено, що протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26.11.2018 року призначення не відбулося, оскільки не вистачає потрібної кількості суддів для розподілу справи.

Зокрема, вказано, що суддя Олег Семенко виключений із автоматизованого розподілу системи у зв’язку із закінченням у жовтні його повноважень; судді Петро Мамчин та Ляля Ярема, згідно відповідних протоколів автоматизованого розподілу брали участь у розгляді клопотань як слідчі судді; суддя Сергій Волошин року ухвалив обвинувальний вирок трьом особам по справі Білика, щодо суддів Галини Слободян, Олександри Літвінової та Володимира Смотрицького задоволені заяви про самовідвід, а суддя Вікторія Чебан перебуває у відрядженні.

Згідно ст. 34 ч.1 КПК, кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду.

Як повідомляла ІА ZIK, у Чернівцях третій за місяць суддя у справі про підкуп виборців на місцевих виборах 2015 року заявив про самовідвід.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 23:34 :46