На відміну від інших, Ляшко не ховається за спинами однопартійців, – Соколовська

Більшість українських партій і рухів працюють виключно на популістських принципах. До того ж проблемою в Україні є наявність так званих «монопартій» на чолі з їх єдиними лідерами. Тому на цьому фоні вирізняється Радикальна партія Олега Ляшка, лідер якої не ховається за спинами своїх однопартійців, що нетипово для нашого політикуму.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила політолог Яніна Соколовська.

Вона переконана: левова частка українських партій і рухів працює виключно на популістських принципах. До того ж, на її думку, в українському політикумі є сили, які називають себе «монопартіями» із їх «монолідерами».

Однак, на її думку, дещо інший підхід до партійного будівництва сьогодні демонструє Радикальна партія, яка напередодні в Києві провела з’їзд. Там керівництво політсили змогло зафіксувати кілька ключових позицій.

«Зокрема, що це партія ідеологічної конструкції, яка на відміну від решти українських політичних сил, має свою народницьку, демократичну, в українському козацькому розумінні, ідеологію», – підкреслила експерт.

На думку політолога, ця політсила також є прикладом спільної командної роботи.

«На відміну від інших політичних партій, їх лідер на з’їзді стоїть не сам, що і демонструє на сцені заходу. За спиною в Ляшка – ті, хто рухає партію. Також лідер не ховається за спинами однопартійців, що нетипово для нашої боязкої політичної сфери», – наголосила політолог.

Як повідомлялось, вчора вперше в історії українського парламентаризму Олег Ляшко прозвітував про роботу у Верховній Раді України. Читайте більше тут:

Згодом директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов зазначав, що звіт фракції Ляшка – приклад відповідальності партії та її лідера. Адже публічність та відкритість є однією із важливих рис сучасного політика.Loading...