Новини » Регіони 4 грудня, 2018, 13:22
На Тернопільщині планують запровадити Дні Луганської області

На Тернопільщині планують зробити традиційними Дні Луганської області. Жителі Сходу презентуватимуть у західному регіоні свій культурно-мистецький, туристичний, бізнесовий потенціал.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі ТОДА, спільні заходи передбачені угодою про налагодження партнерських відносин і співпраці між Тернопільською та Луганською облдержадміністраціями.

Документ підписали 3 грудня в.о. голови Луганської облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь і голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Зазначається, що метою документу є розширення співробітництва у сфері соціально-економічного, науково-технічного та гуманітарно-культурного розвитку, налагодження дієвого діалогу та обміну досвідом.

«Для нас важливо, щоб і ви усвідомлювали, що ми сприймаємо Луганщину як українську землю, де виросло багато поколінь українців, котрі утверджували незалежність нашої держави. Багато тернополян поклали життя свої тут. Наші хлопці, наші військові з’єднання готові ставати на захист Луганщини, бо ми вважаємо, що це наша, рідна земля», – зазначив Барна.

Сергій Філь під час церемонії підписання подякував Тернопільщині за допомогу Луганщині. Протягом 2014-2016 років у регіоні захищав правопорядок батальйон «Тернопіль», а зараз на території області виконує бойові завдання тернопільська 44 окрема артилерійська бригада.

«Дуже багато ми робимо не тільки у військовій сфері, а й у цивільному співробітництві. Налагоджено професійні педагогічні обміни, Тернопілля люб’язно приймає на екскурсії та відпочинок дітей з Луганщини. Тільки протягом останніх двох років на Тернопільщині побувало понад 120 наших дітей. Ми дуже високо цінуємо цю роботу», – зазначив Філь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 07:39 :43