Новини » Львів 3 грудня, 2018, 13:20
У Дрогобичі на ярмарку вакансій 21 роботодавець пропонував робочі місця

У Дрогобичі на «Ярмарку вакансій – 2018», що відбувся у приміщенні міського Народного дому імені Івана Франка, 21 роботодавець презентував робочі місця. Молоді та учням шкіл 7 навчальних закладів міста пропонували освітні послуги, проводили майстер-класи.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу організаційного відділу виконавчого комітету міської ради.

Учасників ярмарку привітали міський голова Тарас Кучма, ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія Скотна, директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин.

Під час урочистостей міський голова Тарас Кучма, спільно з партнерами заходу, нагородили переможців конкурсу малюнка серед учнів 8 класів шкіл Дрогобича та Стебника «Я обираю професію майбутнього у Дрогобичі», що відбувся в межах організації «Ярмарку вакансій – 2018». На конкурс було подано 23 малюнки. В ході онлайн голосування, в якому взяло участь 12 642 осіб, було визначено три найкращі роботи.

Під час ярмарку функціонували дві інформаційні платформи, на яких фахівці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості та Дрогобицько-Бориславського ОРВК проводили бесіди щодо умов працевлаштування, ведення власної справи, можливості вступу до лав Збройних сил України.

Як зазначають організатори заходу, якими виступили Дрогобицька міська рада та Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості, «Ярмарок вакансій – 2018» став інформаційно-комунікаційним майданчиком для безпосереднього спілкування осіб, котрі прагнуть працевлаштуватися, з роботодавцями та учнів й молоді з представниками навчальних закладів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 03:50 :24