Новини » Політика 3 грудня, 2018, 13:44
Тимошенко вказали на справжнього автора тези про «штучність» введення воєнного стану

Є підозри щодо «штучної природи» воєнного стану, і з огляду на це ВРУ має заслухати у закритому режимі звіти Президента України та силовиків.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, заявила голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

З її слів, є підозри щодо «штучної природи» воєнного стану в Україні. Тимошенко заявила, що Верховна Рада має негайно заслухати у закритому режимі звіти силовиків, Президента України, секретаря Ради національної безпеки та оборони про те, як діє воєнний стан.

«І залежно від того визначитися, як ми діємо далі – можливо, доведеться звертатися до Президента щодо скорочення терміну воєнного стану, можливо, це не буде такою необхідністю, якщо для цього далі не буде підстав», – запропонувала Тимошенко.

Голова ВРУ Андрій Парубій у відповідь заявив: «Я зустрічався із багатьма світовими лідерами, і детально моніторю інформаційний простір. Про штучність введення воєнного стану я чув тільки від одного міжнародного діяча – його звати Володимир, а прізвище – Путін. Це президент РФ, країни-агресора. Тільки від одного діяча я чув тезу про штучність, і я не думаю, що ця теза українського парламенту. Якщо він – не продажний, а український парламент».

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада підтримала указ Президента України про воєнний стан.

27 листопада Президент Петро Порошенко видав указ, який затверджує в Україні воєнний стан протягом 30 днів у 10 областях  –  Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській.

Додамо, під час Погоджувальної ради 3 грудня голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що в оцінці воєнного стану є майже повне єднання між Путіним та українською опозицією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 08:34 :32