Новини » Події

Південна Корея офіційно запускає послугу 5G

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Корейські мобільні оператори пообіцяли активно розширити свою інфраструктуру 5G по всій країні в рамках підготовки до запуску на смартфонах у березні.

Про це пише The Korea Herald, повідомляє НВ.

Генеральний директор оператора SK Telecom Парк Юнг Хо зробив відеодзвінок з центру управління мережею оператора мобільного зв’язку в Банданг, провінція Кьонгі, менеджеру персоналу в офісі компанії Myeong-dong в центрі Сеула, використовуючи пілотний смартфон 5G зроблений компанією Samsung Electronics.

«Я відчуваю себе глибоко зворушеним цим першим відеодзвінком на смартфоні 5G. З’єднання було набагато чіткішим, ніж в разі LTE, і відповідь була швидкою», – розповів Парк.

Потім дзвінки були зроблені в Пусан, Теджон і Кванджу, а також в ще кілька міст і округів, які охоплені мережею 5G SKT.

Перший 5G-клієнт SK Telecom, компанія Myunghwa Ind запустила рішення 5G для машинного зору, яке збирає і відправляє 24 фотографії високої чіткості з виробничої лінії на хмарний сервер, де їх оцінюють за дефектами за допомогою інтелектуальних алгоритмів.

Ще два стільникові оператори, KT і LG Uplus також запустили обладнання і відправили перші 5G-сигнали. LG Uplus провела відеодзвінок в Магок, північно-західний Сеул, використовуючи ноутбук, який підключений до маршрутизатора 5G. Ця компанія встановила близько 4 100 базових станцій 5G.

Мережа поки не запущена на смартфонах і 5G буде призначатися для точок доступу, які роздають Wi-Fi на мобільні пристрої. Перші місяці новою послугою будуть користуватися тільки корпоративні клієнти.

 

Loading...