Новини » Львів 3 грудня, 2018, 11:56
На Львівській митниці оформили перші транспортні засоби зі сплатою застави

Двоє громадян внесли понад 120 тис. грн. застави за ввезення авто з метою транзиту територією України.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області.

Так, в одному з випадків громадянин України вніс грошову заставу в сумі близько 70 тис. грн.за ввезення транспортного засобу «Ford Foсus» 2004 р.в.

В іншому випадку за ввезення автомобіля «Skoda Ocktavia» 2005 р.в. сплачено 55 тис. грн.

Сума коштів, унесених як грошова застава, еквівалентна сумі передбачених законодавством податків і зборів, що сплачуються при митному оформленні товарів у вільний обіг на території України.

За умови вивезення транспортного засобу грошова застава повертається громадянинові за його заявою чи уповноваженій ним особі або залишається на відповідному рахунку митниці відправлення як передоплата для забезпечення виконання майбутніх зобов’язань.

Як відомо, у зв’язку зі змінами, внесеними до Митного кодексу України, для громадян-резидентів встановлено нові умови ввезення транспортних засобів. Зокрема, громадяни-резиденти, які не перебувають на консульському обліку, при переміщенні транспортного засобу на іноземній реєстрації в режимі транзиту сплачують грошову заставу в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 02:33 :25