Новини » Львів

Конкурс на керівника Львівського перинатального центру: у колективі підтримали «своїх»

Сьогодні, 3 грудня, у колективі Львівського обласного перинатального центру заслухали п’ятьох претендентів на посаду генерального директора. Про підтримку кандидатів визначалися наприкінці таємним голосуванням.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

У залі, де відбувалося обговорення, не було де яблуку впасти – зібралися понад 200 представників лікарні. Першою перед присутніми виступила Марія Малачинська, яка зараз обіймає посаду директора Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення. Вона заявила про завдання перетворити перинатальний центр у конкурентоспроможний медичний заклад, щоб мешканки області не їхали народжувати за кордон, а, навпаки, сюди приїжджали іноземки.

Її питали про те, чому вона хоче покинути свій медичний заклад і очолити інший, чи має наміри об’єднати ці два медзаклади та яку останню медичну книжку прочитала.

Ігор Потапов, який з квітня 2018 року виконує обов’язки керівника перинатального центру, повідомив, що за цей час йому вдалося консолідувати та знайти спільну мову з колективом, який після п’ятирічного простою довів, що не втратив своєї кваліфікації. Свідченням цього є те, що з моменту відновлення роботи центру тут не було материнських та перинатальних втрат, хоча, зізнається, складні випадки були, які потребували його особистого втручання.

Серед запитань, які були адресовані І.Потапову були: які його особисті досягнення за час керівництва центром та чи залучалися позабюджетні кошти на відновлення роботи закладу? В.о. керівника повідомив, що після відкриття пологового вирішив нагальні питання його життєдіяності, а саме – стерилізації обладнання та інструментарію, харчування тощо.

Наймолодший кандидат на посаду – Володимир Лех, батько якого працює завідувачем відділення перинатального центру, заявив про намір залучати кошти пацієнтів, спонсорів на розвиток установи та організувати професійне страхування лікарів. Його питали: хто насправді буде директором – він чи батько? Пропонували «спочатку стати фахівцем, а потім претендувати на керівну посаду».

Кандидат Михайло Степанчак, який зараз працює акушер-гінекологом пологового будинку №1 Львова, обіцяв створити у перинатальному доброчинний фонд, куди залучати офіційні внески від пацієнтів. Його питали про його особисті якості та шляхи стимулювання колективу до ефективної роботи.

Претендентка Ірина Біль, яка обіймає посаду завідувача гінекологічним відділенням перинатального центру, запевнила, що має напрацьовані схеми залучення коштів у перинатальний центр, у разі перемоги «готова приймати відповідальні рішення, чути усіх».

За підсумками таємного голосування голоси представників колективу розподілилися так: Ірина Біль – 110, Володимир Лех – 74, Ігор Потапов – 22, Марія Малачинська – 6, Михайло Степанчак – 2, інший кандидат – 5.

Слід зауважити, що думка колективу є лише рекомендаційною. Переможця визначатиме конкурсна комісія у Львівській облраді, а затверджуватиме сесія обласної ради.

Як відомо, на конкурс подалися двоє кандидаток, які вже раніше претендували на цю посаду: Ірина Біль – завідувач гінекологічним відділенням перинатального центру та Марія Малачинська – директор Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення. Серед свіжих претендентів: Ігор Потапов, який на сьогодні виконує обов’язки гендиректора перинатального центру, Володимир Лех – головний спеціаліст відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я ЛОДА та Михайло Степанчак – акушер-гінеколог пологового будинку №1 Львова.

Loading...