Новини » Політика 758

Геращенко про інцидент у Грузії: Деякі народні депутати «загралися»

Деякі народні депутати загралися в Україні, підриваючи територіальну цілісність і суверенітет України і створюючи для України проблеми назовні.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, заявила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, звертаючись із запитом щодо участі нардепа Семенченка в інциденті, що трапився у Грузії.

Ірина Геращенко публічно звернулася до представників фракції «Самопоміч» із запитом, чи відповідає дійсності інформація про те, що народний депутат Семен Семенченко із дипломатичним паспортом перебував цими днями у Грузії, де «потрапив у серйозну халепу». Перший заступник голови Верховної Ради також адресувала спікеру парламенту запит, чи правдою є те, що нардеп Семенченко перебував із дипломатичним паспортом у неофіційному відрядженні, порушуючи правила користування цим документом.

«Його не могли затримати, безумовно, із дипломатичним паспортом. І чи правда те, що було зафіксовано, що він перебував із людьми, які мали нелегальну зброю? Хотілося б почути офіційну позицію колег із «Самопомочі», тому що деякі народні депутати загралися в Україні, підриваючи територіальну цілісність і суверенітет України і створюючи для України проблеми назовні» – поцікавилася Ірина Геращенко.

Представник фракції «Самопоміч» Руслан Сидорович у відповідь заявив, що їхній колега по фракції нардеп Семен Семенченко нині і справді перебуває у Грузії, проте його ніхто не затримував, а відповідна інформація, яку поширили у ЗМІ, – фейкова. З його слів, єдине, чим нардеп дотичний до затриманих українських громадян, – участь в АТО.

Нагадаємо, радник Президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков повідомив, що серед затриманих 2 грудня у Тбілісі (Грузія) українців був народний депутат від «Самопомочі» та екс-керівник добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

Міністерство внутрішніх справ Грузії уточнило, що у неділю в Тбілісі були затримані 6 громадян України і один громадянин Грузії. Під час обшуків в готельних номерах виявлено пістолети «Беретта» і «Макаров», автоматичну ручну вогнепальну зброю і боєприпаси. Порушили кримінальну справу за ст. 236 Кримінального кодексу Грузії («Незаконна купівля та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин).

Водночас, народний депутат Семенченко спростував інформацію, що його затримали в Грузії.

Loading...
Loading...
Loading...