Новини » Львів 3 грудня, 2018, 15:55
«АВЕ Львів» перевантажуватиме сміття на Північній ще щонайменше два місяці

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 3 грудня, вкотре продовжив сміттєвому оператору ТзОВ «Аве Львів» термін використання ділянки на вул. Північній. Перевантажувати тут сміття перевізнику дозволили ще два місяці – до 2 лютого.

Компанія досі не знайшла нової ділянки для переміщення станції. Втім, як повідомив під час засідання директор «АВЕ Львів» Олег Гайовишин, наразі тривають переговори з мешканцями двох населених пунктів.

«Ми зараз ведемо перемовини у Жовківському районі поблизу Куликова та в Кам’янка-Бузькому районі поблизу Яричева. Якщо нам вдасться домовитись і організувати оренду з викупом, тоді зможемо й переїхати. Ми хочемо проводити перевантажування сміття у закритому приміщенні і не розривати виробничу базу зі станцією», – повідомив Олег Гайовишин.

У свою чергу в.о. директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Сергій Сало відзначив, що «АВЕ Львів» не засмічує земельну ділянку на вул. Північній, оскільки перевантаження відбувається «з коліс на колеса», тобто зі сміттєвозів у вантажівки.

Як відомо, раніше компанія «АВЕ Львів» мала намір розмістити свою сміттєперевантажувальну станцію на окраїні села Старий Яричів Кам’янка-Бузького району, однак місцеві мешканці виступили проти такого сусідства.

Нагадаємо, 10 липня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення, яким заборонив функціонування майданчика для перевантаження сміття на вул. Північній та зобов’язав «Аве Львів» до 31 серпня покинути територію. Далі виконком дозволив компанії використовувати майданчик на Північній до 15 вересня, потім переніс дату ще 10 днів, – до 25 жовтня. Згодом виконком продовжив «Аве Львів» термін використання сміттєперевантажувальної станції на вул. Північній до 5 листопада, а востаннє – до 3 грудня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 19:39 :12