Новини » Суспільство 1 грудня, 2018, 12:50
ZIK не поділяє позицію і не схвалює поведінку ведучого «Народу проти» Макса Бужанського
лого ZIK
лого ZIK

Нардеп Сергій Рудик і Макс Бужанський обмінялись гострими «епітетами» в ефірі ток-шоу «Народ проти». Телеканал ZIK не схвалює поведінку свого ведучого.

У п’ятницю, 30 листопада, в ефірі великого політичного ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу народний депутат Сергій Рудик і Макс Бужанський обмінялись гострими «епітетами».

Телеканал ZIK не схвалює поведінку та не поділяє позицію співведучого ток-шоу «Народ проти» Макса Бужанського. Незважаючи на образи з боку депутата, телеканал ZIK вважає, що ведучий не повинен був висловлювати оціночні судження та ображати гостя у відповідь. Хоч ведучі ZIKу є незалежними, але жоден з них не має права давати волю емоціям в ефірі.

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ. Зазначимо, «Народ проти» на ZIKу постійно перебуває у топ-10 за рейтингами телеперегляду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:54 :58