live
Новини » Світ

Канада виступила ініціатором заяви G7 про агресію Росії у Керченській протоці

Христя Фріланд. Фото: Huffington Post

Канада обіцяє не припиняти гучно заявляти про свою позицію стосовно інциденту між Україною та Росією поблизу Керченської протоки.

Про це під час перебування в Аргентині на саміті G20 заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, – пише the Canadian Press.

«Канада гучно говоритиме, як ми вже зробили, очоливши заяву глав МЗС G7, й виступатиме з приводу питання, в якому ми справедливо вважаємося досвідченими», – прокоментувала Фріланд заяву G7 стосовно нападу ВМС Росії на українські судна минулої неділі.

Вона наголосила, що Канада наполегливо працювала, аби ця заява міністрів закордонних справ G7 була оприлюднена у п’ятницю, і позиція лідерів Великої сімки стала відома до початку саміту G20. «G7 об’єднана у засудженні російської агресії, у заклику до звільнення цих 24 моряків-військовополонених, у запиті на повернення захоплених суден та відстоюванні суверенітету й територіальної цілісності України», – зазначила міністр.

Як повідомлялося, у п’ятницю, 30 листопада, міністри закордонних справ країн Великої сімки виступили із спільною заявою, в якій засудили російську морську агресію проти України, закликали розблокувати Керченську протоку та звільнити захоплених українських моряків.Loading...
Loading...
Loading...