Новини » Політика 1 грудня, 2018, 13:03
Голова ДАБІ вважає, що кампанія із його дискредитації є спробою перешкодити реформам
Алексей Кудрявцев
Алексей Кудрявцев

Повідомлення про відсутність у голови ДАБІ диплому про вищу освіту є спробою супротивників перешкодити проведенню реформ у будівельній галузі.

Про це голова Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Олексій Кудрявцев заявив виданню «Obozrevatel».

Посадовець зауважив, що дискредитація проти нього почалася з моменту призначення нового керівника ДАБІ на Одещині Василя Буюклі. Олексій Кудрявцев вважає, що це одна з причин, з якої почалася негативна кампанія проти нього.

«Був призначений новий керівник, і він почав наводити там порядок. Сьогодні вже можна констатувати позитивні зміни в області: є громадськість, яка його підтримує, є забудовники, які бачать зміни, є малий і середній бізнес, який може це підтвердити», – каже чиновник.

На його думку, іншою причиною його дискредитації є проведення кардинальних реформ в структурі держустанови.

«В останні роки в Держбудінспекції впроваджені значні реформи: децентралізація, прозорість видачі дозвільної документації, прозорість під час перевірок, а також наш останній крок, який вже два місяці, як працює – це нова платформа «Прозора ДАБІ», яка не дає можливості маніпулювати під час видачі дозвільних документів», – наголосив Олексій Кудрявцев.

Для того, щоб повністю завершити розпочаті реформи, команді ДАБІ залишилося два місяці, зазначив голова відомства.

«Сьогодні ми робимо все, щоб перейти від карального органу до більш консультативно-адміністративного. І ті люди, які виступають проти цього, вони і створюють цю кампанію в інтернеті проти мене», – переконаний чиновник, підкреслюючи, що зараз йде серйозний опір тим реформам, які вони разом з командою намагаються завершити.

Кудрявцев також пояснив ситуацію з дипломом: «Хочу акцентувати увагу, що на момент призначення мене 26 червня 2015 року на посаду голови Держархбудінспекції я мав два українські дипломи – Київського міжнародного університету цивільної авіації за напрямом підготовки «Менеджмент» (бакалавр менеджменту), а також Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство» (фахівець юрист). А вся інформація в ЗМІ про підроблені документах є маніпуляцією тих, хто не хоче, щоб реформи будівельної галузі були продовжені».

Раніше повідомляли, що документи, отримані Національним агентством з питань державної служби (НАДС), свідчать про те, що голова Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Олексій Кудрявцев надав підроблені документи, вступаючи на посаду.

Проте керівник ДАБІ України Олексій Кудрявцев спростував заяви, що у нього немає вищої освіти. При цьому він надав документальні підтвердження – копії дипломів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 14:28 :27