Ємець: Російська церква – інструмент впливу ФСБ, і СБУ має розслідувати цю диверсійну діяльність

ZIK

Російська церква є інструментом впливу Путіна та ФСБ на ситуацію в Україні, тож СБУ має розслідувати диверсійну діяльність цих агентів ФСБ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Народний фронт») Леонід Ємець.

Нардеп переконаний – російська церква є інструментом впливу очільника Кремля Путіна та ФСБ на ситуацію в Україні, тож, наголосив він, СБУ має розслідувати диверсійну діяльність ворожих агентів.

Гість програми, коментуючи обшуки у намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Лебедя) у справі про розпалювання міжконфесійної ворожнечі, заявив: «Якщо СБУ виходить з тим, що вони бачать розпалювання міжконфесійної ворожнечі як основний злочин, який було вчинено очільником цього осередку російської церкви та російського впливу в Україні, я не скажу, що я у захваті від такого результату діяльності СБУ. Я вважаю, що СБУ має знайти докази російського впливу, тому що очевидно – вони є», – переконаний Леонід Ємець.

На його думку, те, що відповідних доказів немає у судовому процесі, свідчить про одне – СБУ недопрацьовує.

Нардеп Ємець також заявив, що інтерв’ю митрополита Павла, в якому той заявив, що «патріарх Філарет із бісом поцілувався і з бісом дружить», – «бридке і гидотне», і людині, яка має духовний сан, не личить так висловлюватися.

Нагадаємо, намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло заявив, що не проживає в будинку, який обшукала Служба безпеки України у справі про розпалювання міжконфесійної ворожнечі.

Цього тижня уряд повернув Почаївську лавру до складу Кременецько-Почаївського заповідника, скасувавши постанову від 2013 року.

Як повідомляли раніше, митрополит Павло, намісник Києво-Печерської лаври, що перебуває зараз у складі УПЦ МП, який прибув до Москви на фестиваль православних ЗМІ, заявив про вірність Кирилу.

Додамо, Міністерство культури терміново перевіряє Києво-Печерську та Почаївську лаври.

Loading...