Новини » Економіка Читать эту новость на русском

В Україні почали продавати новорічні ялинки

Новорічні ялинки. Фото: pixabay.com

Державні лісові господарства починають реалізацію новорічних ялинок – 15 млн штук хвойних дерев різних порід та віку вирощено на 5 тисячах гектар спеціальних новорічних плантацій.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства лісових ресурсів України.

«На площі близько 5 тис. га створені спеціальні плантації новорічних ялинок, де зростає 15 млн шт. хвойних дерев різних порід та віку. Вирощені дерева, заплановані для реалізації, заготовлюються під замовлення покупців», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всі новорічні дерева заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення оздоровчих рубок, що має мінімізувати шкоду для навколишнього середовища та не завдає шкоди лісу.

Наголошується, що можна купувати ялинки прямо в державних лісгоспах, що буде значно дешевше, ніж на ялинкових базарах. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть власну роздрібну торгівлю ялинками до свят.

Новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками – пластмасовими бирками-стяжками. Ці засоби розриваються при спробі їх зняття, і тим самим унеможливлюється повторне використання, зауважили у профільному відомстві.

Нагадаємо, закарпатські лісівники назвали свої ціни на новорічні ялинки.Loading...