Новини » Суспільство 30 листопада, 2018, 16:01
UATV з’явиться на телеекранах жителів Близького Сходу і Північної Африки
<nbsp;>

Телеканал іномовлення України отримав 4-ту за рахунком ліцензію на мовлення із супутника «Eutelsat 7WA».

Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення України 29 листопада одностайно проголосувала за надання телеканалу іномовлення UATV 4-ту за рахунком ліцензію на мовлення зі супутника «Eutelsat 7WA», який своїм сигналом покриває Північну Африку та Близький Схід.

Таким чином, уже 1 грудня цього року UATV з’явиться на телеекранах жителів таких країн, як Марокко, Алжир, Лівія, Єгипет, Ізраїль, Саудівська Аравія, ОАЕ, Сирія та інших.

Як зазначив начальник відділу розвитку мереж ДП «МПІУ» Микола Шкарабан: «У цьому регіоні спостерігається великий інтерес до новин із України. Тим більше, що канал UATV мовить арабською мовою».

Як наголосили у Нацраді, нова ліцензія на супутник дозволить збільшити аудиторію телеканалу іномовлення.

«Ми розширюємо географію мовлення, щоб інформацію про життя нашої країни знало ще більше людей, щоб Україну чули в світі. Тому я вітаю телеканал із цією подією», – наголосив голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко після голосування.

Параметри сигналу UATV на супутнику «Eutelsat 7WА»:

Орбітальна позиція – 7,3° зах. д.

Частота – 10727 МГц

Поляризація – горизонтальна (Н)

Символьна швидкість – 27500 Ксимв/с

FEC – 5/6

Нагадаємо, наразі UATV транслюється через супутники «Hot Bird 13» (Європа), «Galaxy 19» (Північна Америка), «AsiaSat 5» (Азія та Австралія).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 17:46 :14