Новини » Львів 30 листопада, 2018, 11:43
У Червонограді не збільшили тарифів на тепло: є загроза від’єднання міста від газу

Виконавчий комітет Червоноградської міської ради вчора, 29 листопада, не підтримав рішення про підняття трифу на теплопостачання, що було зумовлено збільшенням ціни на газ на 23%.

Про це ІА ZIK повідомили у Червоноградській міській раді.

Як пояснили у міськраді, непідняття тарифів на теплопостачання несе загрозу механічного від’єднання газової труби від міста. Зупинення теплопостачання у бюджетних установах (школах, садочках, лікарнях) та квартирах.

Окрім того, зростатиме заборгованість у КП «Червоноградтеплокомуненерго».

«На сьогодні заборгованість становить понад 150 млн грн. У випадку, коли різниця у тарифі буде фінансуватись із міського бюджету, то кошти потрібно буде забирати із іншої статті витрат. Як варіант, бюджетники не отримають зарплатні», – кажуть у міськраді

Нагадаємо, КП «Червоноградтеплокомуненерго» подало нові розрахунки на коригування тарифів, які були затверджені у листопаді 2017 року. Для бюджетних установ та інших споживачів цей тариф мав знизитися на 12,5 %, а для населення було заплановано зростання на 23%. Причиною збільшення тарифів на тепло є те, що вартість газу збільшилась на 23%». Відтак, у зв’язку із новою ціною на газ тариф на тепло мав зрости більше, ніж на 10 гривень, тож замість 51,82 грн/ кв м мешканці багатоквартирних будинків мали сплачувати 63,74 грн/кв м.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 16:57 :16