Новини » Спорт

Тренер збірної з баскетболу Євгеній Мурзін: Загалом я задоволений всіма новачками

Євген Мурзін та його команда / fbu.ua

Українська баскетбольна збірна у яскравому матчі відбірного турніру до чемпіонату світу-2019 переграла чинних чемпіонів Європи – збірну Словенії. Команда Євгена Мурзіна, яка цього разу більше ніж на половину укомплектована молодими гравцями, виконала настанови тренера та впевнено обіграла Словенію.

fbu.ua/news/vgeniy-murzin-gravci-dobre-vikonali-nastanovi-schodo-gri-v-zahisti

До вашої уваги коментарі після гри від головного тренера «синьо-жовтих» Євгена Мурзіна та дебютанта збірної Богдана Близнюка.

Богдан Близнюк: «Це була хороша гра! Перша гра для мене і я від неї отримав багато задоволення граючи з цими хлопцями. Я думаю хороший захист, та добре виконані настанови тренера стали запорукою сьогоднішньої перемоги.

Це був мій перший приїзд до України після відльоту до США, тож я отримав багато емоцій, і я дуже радий допомогти збірній. Також хочу сказати дякую команді, що запросили мене. Окремо хочу відзначити атмосферу в залі. Це було фантастично, хочу сказати дякую кожному вболівальнику, який прийшов нас підтримати».

Євгеній Мурзін: «Я щасливий! Це була справді хороша гра, особливо в захисті. Ми показали хороший персональний захист і разом з 26 результативними передачами в атаці це дало позитивний для нас, командний результат. Сьогодні мали чотирьох нових молодих гравців, які тільки розпочинають свою кар’єру в національній команді, і це був дійсно хороший шанс для кожного проявити себе. Повторюсь, я щасливий. Це була хороша для нас гра. Також я хочу сказати велике дякую кожному, хто прийшов, хто підтримав нас. Слава Україні!

Щодо гри Санона в третій чверті, то так, вона стала для мене несподіванкою. Він мав дуже мало часу на адаптацію, він приїхав лише три дні тому, пізніше всіх і в мене були побоювання щодо того, як він увіллється в колектив та як він проявить себе. Але, він отримав вказівки та чітко їх виконував. У мене не викликали здивування його три триочкових, проте те що він дуже добре захищався, перехоплював та заряджав своєю енергією партнерів – це було добре. Загалом я задоволений всіма новачками.

Загалом в цій грі хлопці добре виконали настанови щодо гри в захисті, єдиний момент, який потрібно виправляти – це 19 втрат, що для сучасного баскетболу є дуже багато.

Далі в нас важка виїзна гра проти Іспанії і я надіюсь, що травма Кобця буде не серйозною.

Він отримав травму коліна на останній хвилині гри, тож якщо він випаде з гри, це буде дуже погано. Адже відомо, що Санона команда відпустила лише на одну гру, тож якщо поза грою лишиться ще й Кобець – будемо мати серйозні кадрові втрати».

 Loading...