Новини » Київ Читать эту новость на русском

Сьогодні у центрі Києва відкриється резиденція Святого Миколая

З 30 листопада у Печерському районі столиці до новорічних та різдвяних свят запрацює резиденція Святого Миколая у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Резиденцію Святого Миколая о 15:00 урочисто відкриє голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук, – повідомляє прес-служба Печерської РДА.

У день відкриття програмою заходу передбачено відвідання кабінету Святого Миколая у Великій лаврській дзвіниці та огляд І та ІІ ярусу резиденції.

Також на відвідувачів чекає арка бажань, написання листа до Святого Миколая, знайомство з унікальними творчими роботами митців; відеоподорож стежками св. Миколая Чудотворця, розважальна програма для дітей.

Особливістю святкового відкриття резиденції Святого Миколая у цьому році стане представлення містечка янголів – Міжнародної виставки авторських ляльок «Янголи, ті… що завжди поруч». Презентація проекту відбулася в Тбілісі у листопаді цього року.

На виставці у Національному Києво-Печерському заповіднику можна буде побачити роботи близько ста майстрів з України, Грузіі, Ізраїлю різної техніки виконання: пап’є-маше, порцеляна, пластик, текстиль, соломоплетіння, кераміка, валяння, печворк, картини вишиті стрічками та інші.

Окремою експозицією представлено виставкові роботи «Музей на крилах» з міста Кремінне Луганської області. Кожен експонат має свою незвичайну історію.

Цікавою новинкою стане вишитий QR-код резиденції. Ще однією родзинкою резиденції буде локація від кінокомпанії Kazka Production – декорації з фільму Тільки Диво / Only a Miracle.

Вхід на відкриття резиденції Святого Миколая вільний.

Loading...