Новини » Політика 30 листопада, 2018, 16:16
Російський опозиціонер заявив про велику тривогу Кремля через скасування зустрічі з Трампом
ZIK
ZIK

Офіційні російські медіа заспокоюють: нічого поганого нема у тому, що Дональд Трамп скасував зустріч з Путіним на саміті G20. Однак, у Кремлі занепокоєні ситуацією. Стривожені і звичайні громадяни Росії, адже розуміють, що ймовірне посилення санкцій вдарить безпосередньо по них.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав російський опозиційний політик Геннадій Гудков.

«У центральної влади Росії постійно істерика. Вони ж не вміють по-іншому керувати країною. Їм потрібно постійно нагнітати атмосферу. Я не впевнений, що інформація про заборону виїзду в Україну чоловікам віком від 16 до 60 років буде мати серйозний резонанс. Гірше, якщо Росія додумається до чогось іншого… Дуже багато українців працює тут», – говорить Геннадій Гудков.

Російський опозиційний політик вважає, що, ймовірно, Росія не заборонить українським чоловікам приїздити на її територію, адже це б вдарило по економіці країни.

«На події на Азові різні соціальні групи реагують по-іншому. Є ті, хто крім телевізора, ніде інформацію не отримують. Вони вважають, що вони найкрутіші, а всіх інших треба «мочити». Освічені люди – в шоці, адже розуміють, що ситуація в Росії лише погіршується. В країні стає все небезпечніше. Ніхто зі свідомих громадян не хоче починати війну і передчасно потрапляти в рай», –  каже Геннадій Гудков.

Російський опозиційний політик підкреслює: рівень життя в Росії падає, а санкції лише доливають запальну суміш в цей процес.

«Особливо це стосується підприємців, бізнесменів, які співпрацюють з іншими країнами. Що ще цікаво, Росія зараз швидко підготувала документ про позику грошей. Всі розуміють, що можуть ввести нові санкції», – зазначає Геннадій Гудков.

Крім того, російський опозиційний політик вважає, що українська пропаганда недопрацьовує.

«В Росії майже ніхто не пам’ятає про договір 2003 року, який дозволяє українським і російським морякам вільно плавати. Наші люди мало цікавляться. Вони вважають, що українські судна, які піймали 25 листопада, мали отримати якісь дозволи на перетин протоки. Загалом, ми не до кінця розуміємо, що там насправді відбулося. Думаю, що тут недопрацювала українська пропаганда, яка має мати на озброєні факти», – підкреслює Геннадій Гудков.

Також російський опозиційний політик звертає увагу на те, що зустріч між Путін та Трампом було скасовано.

«Офіційні медіа кажуть, що нічого страшного в цьому нема, ми ще зустрінемося. Проте всі адекватні люди розуміють, що ця ситуація дуже образлива. Тому що Трамп удруге відмовився зустрічатися з Путіним. Насправді, це з великою тривогою усвідомлюють в Кремлі, а особливо найближче оточення президента», – додає Геннадій Гудков.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп скасував зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним на полях саміту G20 в Аргентині через захоплення українських моряків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 12:28 :47