Новини » Суспільство 30 листопада, 2018, 11:11
Про порушення ПДР і неправильне паркування повідомлятимуть через e-mail
Автомобілі. Фото: Прилепа Олександр/УНІАН
Автомобілі. Фото: Прилепа Олександр/УНІАН

Фізична особа або керівник юрособи, за якими зареєстровано транспортний засіб, а також автокористувачі будуть проінформовані про зафіксовані порушення ПДР і фото або відео неправильної парковки.

Про це повідомляє «Юрліга».

Процедура надання (в тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, і про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованому в режимі фотозйомки (відеозапису), особам, за якими зареєстровані транспортні засоби, або їх безпосереднім користувачам визначена постановою Кабміну від 14 листопада 2018 року № 984.

Інформація про адміністративні правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі, і про порушення правил парковки, зупинки та стоянки авто, зафіксованих на фото або відео, які розглядаються органами Національної поліції, розміщується на офіційному веб-сайті МВС.

Про зафіксовані порушення правил парковки, зупинки та стоянки авто, які розглядаються виконавчим органом місцевої ради або уповноваженим ним інспектором з паркування, можна дізнатися на офіційному сайті виконавчого органу відповідної місцевої ради.

Ці сайти взаємодіють з Реєстром адміністративних правопорушень в сфері безпеки дорожнього руху. Пошук здійснюється по номеру ТЗ, серії та реєстраційним номером бланка свідоцтва про реєстрацію.

Крім того, особа з повноваженнями керівника юридичної особи, за яким зареєстровано ТЗ, може подати заяву в будь-який сервісний центр МВС, в якому вказати бажаний спосіб отримання інформації та мобільний номер або адресу електронної пошти.

На підставі заяви мобільний номер і e-mail безкоштовно вноситься до Єдиного державного реєстру транспортних засобів. У повідомленні про зафіксовані порушення вказується:

  • орган, який наклав стягнення за адміністративне правопорушення;
  • посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка винесла постанову;
  • дату прийняття такого рішення (винесення постанови);
  • статтю Кодексу України про адміністративні правопорушення, вимоги якої порушені;
  • ідентифікатор для доступу до інформації, викладеної на офіційному веб-сайті МВС або виконавчого органу місцевої ради, із зазначенням адреси веб-сайту.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 23:17 :26