Новини » Суспільство 30 листопада, 2018, 9:37
На благодійному аукціоні у Харкові зібрали майже мільйон для допомоги фронтовим медикам

27 листопада у Харкові на благодійному мистецькому аукціоні ArtAid зібрали 985 тисяч гривень для допомоги українським волонтерам фронтової медичної служби Ульф.

Про це розповів письменник і музикант Сергій Жадан у Facebook, який разом з Харківською Школою Архітектури виступив ініціатором події.

На аукціоні було представлено 19 робіт 16 художників. Серед авторів, які передали свої картини, були, зокрема, Гамлет Зіньковський, Роман Мінін і Павло Маков.

«Найбільше заплатили за картину Гамлета Зіньковського [Мій будинок успіху стоїть на пагорбі, збудованому з помилок і невдач] – при стартовій ціні у 15 000 грн вона була продана за 220 000 грн», – відзначили організатори.

У той же час за дві роботи художника Павла Макова віддали 185 і 110 тисяч гривень, а за картину Романа Мініна Шахтарі пишуть листа Данте – 90 тисяч гривень.

Спочатку на потреби фронтових медиків планувалося зібрати 90 тисяч гривень – ця сума була необхідна для покупки приладу UProbe4-5C, що визначає внутрішню кровотечу, – однак за підсумками аукціонів організатором вдалося отримати 985 тисяч гривень, за які також буде придбано позашляховик для українських волонтерів.

Аукціон відбувся у всеукраїнський день добрих справ – Щедрий Вівторок, який вперше пройшов 27 листопада 2018 року в рамках глобального благодійного руху Giving Tuesday.

У 2018 році Україна офіційно стала учасницею #GivingTuesday. Щорічно в більш ніж 150 країнах світу мільйони людей у ​​вівторок після Дня подяки влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 05:09 :15