Новини » Суспільство 30 листопада, 2018, 18:55
Івасюк сподівається, що резиденцію «головного попа Москви» повернуть у власність Києва
ZIK
ZIK

2013-го року намісник Києво-Печерської лаври Павло, який сьогодні є «пупом» інформаційного простору в Україні, звернувся з вимогою до тодішнього прем’єра Азарова, щоб вилучити з власності киян будинок, де розташовувались лікарня для хворих на СНІД і клініка для лікування гепатиту, для того, щоб облаштувати там резиденцію «головного попа Москви» Кирила. Сподіваюся, зараз нам вдасться повернути лікувальні заклади в це приміщення.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив заступник міністра охорони здоров’я у 2007-2008 роках Валерій Івасюк.

Слідчі дії проводяться у межах кримінального провадження за частиною 2 статті 161 ККУ (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, розпалювання міжконфесійної ворожнечі).

Колишній заступник міністра охорони здоров’я України Валерій Івасюк пригадав, як у 2013-му році митрополит Павло вимагав у тодішньої влади вилучити з власності киян лікарню для своєї резиденції.

«2013-го року намісник Києво-Печерської лаври Павло, який сьогодні є «пупом» інформаційного простору в Україні, звернувся з вимогою до тодішнього прем’єра Азарова за президенства Януковича, щоб вилучити з власності киян, з власності Києва будинок, де розташовувалась республіканська лікарня СНІДу і клініка гепатитів для того, щоб облаштувати у цьому приміщенні, а зараз це також активно робиться, резиденцію «головного попа Москви» Кирила», – розповів Валерій Івасюк.

Екс-міністр охорони здоров’я сподівається, що увага суспільства та СБУ до митрополита Павла за його антидержавницькі дії посприяє тому, що приміщення колишньої лікарні для хворих на СНІД вдасться повернути у власність Києва.

«Сподіваюся, нам вдасться повернути клініку СНІДу і клініку гепатитів у це приміщення», – додав Валерій Івасюк.

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада Служба безпеки України проводила слідчі дії за місцем проживання намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Лебедя).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 15:59 :47